Çalışma Saatlerimiz: WhatsApp: 7/24 Telefon Görüşmesi: 10.00/22.00 info@akademiktezmerkezi.com 0 544 971 0 286

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ¨Sipariş Ver¨ http://akademiktezmerkezi.com/siparis-ver bölümüne giriş yapıp formu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunu doldurmadan bize ulaşmak istiyorsanız akademiktezmerkezi@hotmail.com adresimize isteğinizi açıklayıcı mail gönderebilirsiniz.

Hangi Alanlarda Hizmet Vermektesiniz?

Sitemizin ¨Hizmetlerimiz¨ kısmından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Neden Sizinle Çalışmalıyım?

Profesyonel bir ekibimiz var. Ekibimize güvendiğimiz ve işimizi önemsediğimiz için yapacağımız çalışmaların kaliteli ve özgün (orijinal) olacağına emin olabilirsiniz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Çalışmayı Yapmaya Ne Zaman Başlayacaksınız?

“Sipariş Ver” formunuzdaki bilgiler değerlendirildikten ya da sizinle görüşüldükten sonra çalışmanızı nasıl yapacağımızı, ayrıntılı değerlendirmeyi onaylamanızla birlikte çalışmaya başlanacaktır.

Çalışma Sonucu Nasıl Gönderilecek?

Çalışmanız tamamlandığında, belirttiğiniz e-posta adresine, kapıda teslim veya aynı şehirde iseniz elden teslim edilecektir.

Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz bize çalışma hakkında eksik ya da yanlış bilgi ya da veri sağlanmasından kaynaklanmıyorsa, gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede, gerçekleştirilecektir. Çalışmalara ilişkin olarak belirli aralıklarla gönderdiğimiz güncellemeler ile buna sizden gelecek geribildirimlerin temel hedefi, söz konusu olasılığı en aza indirmektir. Çalışmanın beğenmediğiniz yönleri ve bölümleri revize edilecek ve tekrar bilginize sunulacaktır.

Gizlilik İlkenizi Açıklar Mısınız?

Yaptığımız tüm çalışmalar gizlilik politikamız gereğince tamamlıyoruz. Kişisel bilgilerinizin hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmayacağının garantisini veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi sizlere daha iyi hizmet vermek ve iletişimimizi kuvvetlendirmek için talep edebiliriz. Ancak bu bilgileri paylaşmak zorunda değilsiniz. Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız durumunda bu bilgilerin korunması için gerekli fiziki, teknik ve idari önlemler alınır.

Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

Ücretlendirme Neye Göre Yapılıyor?

Talep edeceğiniz çalışmanın ücretlendirilmesi birçok faktöre göre değişebilmektedir.

Ücretlendirmeyi Etkileyen Temel Ögeler Şunlardır:

  • Çalışmanın Alanı,
  • Çalışmanın Türü,
  • Çalışmanın Sayfa Sayısı,
  • Çalışmanın Kapsamı,
  • Çalışmanın Hangi Dilde Hazırlanacağı,
  • Çalışmanın Kaynak Çalışması Gerektireceği,
  • Çalışma İçin Ne Kadar Zaman ve Emek Harcamak Gerekeceği İle Söz Konusu Emeğin Gerektirdiği Uzmanlık Derecesi,
  • Çalışmanın Teslim Tarihi,