Çalışma Saatlerimiz: WhatsApp: 7/24 Telefon Görüşmesi: 10.00/22.00 info@akademiktezmerkezi.com 0 544 971 0 286

Lisans Bitirme Ödevi/Projesi

Lisans Bitirme Ödevi/Projesi Nedir, Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Lisans Bitirme Ödevi/Projesi öğrencilerinin mezun olacakları son sınıfın II. döneminde aldıkları bir ödevdir. Her öğrencisinin bir danışmanı olur. Bu danışman bölüm öğretim elemanlarından olup, seçimi üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterebilir. Bazı bölümlerde öğretim elemanlarını öğrenciler seçerken bazı bölümlerde öğrencileri öğretim elemanları seçmektedir.

Son sınıfın II. döneminde alınan Bitirme Ödevi/Projesi kredili olup bitirme projesinden geçemeyen öğrenci üniversiteden mezun olamaz.

Bitirme Ödevi/Projesinin konusu, seçilen danışman tarafından belirlenip öğrenciye verilmesiyle süreç başlamış olur. Bitirme Ödevi/Projesinin hazırlamadaki en önemli aşama belirlenen konu ile ilgili "Literatür Taraması"nın yapılmasıdır. Alınan konu ile ilgili yeterli literatür araştırmalarından yola çıkarak ödev/proje için bir içerik oluşturulur. Bu ödev/projenin bir düzen dahilinde yazılmasını sağlar. Bitirme Ödev/Projesinde verilen konular bölümlere göre farklılık arz etmektedir. Bu bağlamda sadece teorik konular verilebildiği gibi laboratuvar ya da saha çalışmalarını içeren konular da olabilmektedir. Alınan konu ile ilgili öğrenci yapmış olduğu çalışmaları üniversitesinin tez yazım kurallarına uyarak bilgisayar ortamında tamamlayarak kitapçık halinde danışmanına sunar. Ödev/Projenin onaylanması bazı üniversitelerde danışmana bırakılmakta iken bazılarında ise anabilim dalı onayına sunulur. Ödev/Projesi başarılı olan öğrenciler mezuniyet için önlerindeki en büyük engellerden birisini daha aşmayı başarmışlardır.

Ödev/Proje yazımı konusunda sıkıntı yaşayanlar, uzman kadromuzla her daim yanınızdayız.  Akademik Tez Merkezi olarak  Bitirme Ödevi/Projesi ilgili her türlü desteğe 7/24 hazırız.

Lisans Bitirme Ödevi/Projesi konusunda danışmanlık almak için çalışmanızla ilgili gerekli bilgileri sitemizin ana sayfasında yer alan "Sipariş Ver" (http://akademiktezmerkezi.com/siparis-ver)  formu doldurup göndermeniz durumunda uzman akademik kadromuz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanıp detaylı bilgi verilecektir. 

Etiketler: Bitirme Ödevi Yazan Yerler, Bitirme Tezi Hazırlama, Bitirme Tezi Hazırlayanlar, Bitirme Projesi, Bitirme Tezi, tez hazırlama, tez yazımı, tez yazım merkezi,  tez yazma, tez hazırlama fiyatları, tez yazım ücretleri, tez destek, tez yardım, tez yazma fiyatları, doktora tezi hazırlama, tez danışmanlık şirketleri, yüksek lisans tezi hazırlama, tez danışmanlık, ödev hazırlama, tez yazma siteleri, bitirme tezi hazırlama, ödev tez hazırlama, ücretli tez yazımı, hazır tezler, tez yaptırma  ücretli tez yazdırma, tez yazım fiyatları, bitirme projesi yapan yerler, tez fiyatları, tez ödevi yapan yerler, tez yazım yöntemleri, tez hazırlama örnekleri, üniversite tezleri, tez hazırlama kılavuzu,lisans bitirme tezleri, tez yazma yöntemleri, ingilizce tez, proje yazım kılavuzu, tez yazmanın kolay yolu