Çalışma Saatlerimiz: WhatsApp: 7/24 Telefon Görüşmesi: 10.00/22.00 info@akademiktezmerkezi.com 0 544 971 0 286

Literatür Taraması

 

Literatür taraması, mevcut olan kaynaklar arasından belirli bir konunun detaylı biçimde araştırılması ve o konuya ait verilerin sistemli biçimde toplanması sürecidir.

Literatür taraması araştırma çalışmalarında önemli bir aşamadır. Doğru yönetilemeyen bir tarama araştırmacının çok zaman kaybetmesine ve hatta yeterli içeriğe ulaşamamasına yol açabilir.

Literatür taraması yaptırmak isteyen Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora öğrencilerine literatür tarama ile ilgili isteklerine destek vermekteyiz. Literatür taraması tez yazım aşamalarından biri olmakla beraber ayrıca dönem ödevi/projesi olarak da verilir. İngilizce ve Türkçe olarak öğrencilerden gelen talebe göre literatür taraması yapılır. 

Literatür Taraması konusunda danışmanlık almak için çalışmanızla ilgili gerekli bilgileri sitemizin ana sayfasında yer alan "Sipariş Ver" (http://akademiktezmerkezi.com/siparis-ver)  formu doldurup göndermeniz durumunda uzman akademik kadromuz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanıp detaylı bilgi verilecektir.