Çalışma Saatlerimiz: WhatsApp: 7/24 Telefon Görüşmesi: 10.00/22.00 info@akademiktezmerkezi.com 0 544 971 0 286

İntihal Düşürme Danışmanlığı

İntihal Oranı Düşürme

 

Merhaba arkadaşlar,

Yüksek lisans ve doktora tezlerinde intihal oranına çok dikkat edildiği bilinmektedir. Üniversitelerin çoğunluğunda intihal oranları %20 ve %30 arasında değişiyor.

Hazırladığınız tezde eğer alıntı varsa danışman hocanız intihal tespit programı olan turnitin sayesinde bunu hemen anlayacaktır. Bu yüzden tez hazırlarken intihal oranına çok dikkat etmelisiniz.

Başka bir yerden aldığınız paragrafı okuyup tekrar yorumlamanız gerekmektedir. İntihale ancak bu şekilde yakalanmazsınız.

Çoğu öğrenci çalışmasını hazırlarken birçok tez ve makalelerden ister istemez faydalanır. İntihal dolayısıyla alıntı yaparken çok aşırıya kaçmamak yararınızadır. Çünkü aşırıya kaçarsanız intihal raporun da oran oldukça yüksek çıkacaktır.

İntihal düşürmeyi kelime dağarcığı geniş, yeri geldiğinde uzun paragraflar kurabilen arkadaşlarımız yapar. Hatta birkaç çalışma arkadaşımız çok daha da ileri giderek işi abartmış, Türkçedeki en az 500 tane kelimenin eş anlamlarını çalışma odasının çeşitli yerlerine yapıştırmıştır. Hal böyle olunca, intihal düşürürken tıkanılan yerlerde, küçük notlar halindeki kelimelere şöyle bir göz gezdirmek, intihal düşürme aşamasını daha hızlı hale getirmektedir. Sonuç olarak intihal düşürme de size yardımcı olacak arkadaşlara, bu işin psikopatları diyebiliriz.

İntihal Düşürme Ücreti

İntihal düşürme ücreti İntihal Raporu sonrası verilmektedir. Tezin içeriği, intihal oranı, yüzde kaçın altına düşeceği ve teslim tarihi fiyatı etkiler. İntihal oranınızı biliyor ama İntihal Raporunuz yoksa tezinizi bize mail atarak intihal düşürme fiyatını öğrenebilirsiniz.

Size iki farklı şekilde yardımcı olabiliriz;

  1. Sadece intihal raporu almak isterseniz, gönderdiğiniz çalışmanızın intihal raporunu (ödeme sonrası) 30 dakika içerisinde size ayrıntılı bir şekilde gönderebiliriz.
  2. Eğer intihal düşürme için teklif almak istiyorsanız, intihal raporunda tespit edilen sonuç doğrultusun ücret belirlenir. Tarafınızca onaylandıktan sonra tezinizin intihal oranını ’a kadar düşürebiliriz.

Bize ulaşın, uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Önemli Not: İntihal Raporu alındıktan sonra (nerden alırsanız alın) tezinizi kesinlikle sistemden sildiriniz. Eğer sildirmezseniz danışman hocanız intihali kontrol ettiğinde İntihal Oranı %90-95 arası çıkacaktır. Bizim ilk dikkat ettiğimiz konu budur. Alınan rapor sonrası teziniz anında sistemden silinmektedir. Bundan dolayı ücretsiz intihal raporu veren web sayfalarından uzak durmalısınız. Alacağınız rapor kesinlikle Turnitin veya iThenticate olsun.

İletişim; Whatsapp’dan yazın veya Arayın; 0544 971 02 86

intihal oranı düşürmeintihal oranı kaç olmalıintihal oranı nasıl düşürülürintihal programı nasıl çalışırtez intihal kontrol programı